godziny pracy biura:
poniedziałek - piątek
8.00 - 16.00

NIP: 525-00-12-521
Tel: 22 322 82 00
Fax 22 322 82 09
e-mail: sbm@sbm.waw.pl

Wymiana pilotów

NOWE PILOTY do bramy Mickiewicza 20/AWP13

Szanowni Państwo,

Zarząd SBM „Żoliborz” niniejszym informuje, że przeprowadzona w marcu bieżącego roku ankieta między innymi wykazała, iż dla budynków Mickiewicza 18 D i E powinien być zamknięty przejazd przez posesję Mickiewicza 20. W celu realizacji Państwa oczekiwań Spółdzielnia zakupiła dla mieszkańców Mickiewicza 20 i Al. Wojska Polskiego 13 nowe spersonalizowane piloty do bramy. Każdy pilot ma swój indywidualny numer zarejestrowany w centrali sterującej bramą. Pozwoli to  wyeliminować możliwość zastosowania tzw. samouczących się duplikatów pilotów zakupionych np. na Allegro przez przypadkowych użytkowników.

Nowe piloty otrzymają bezpłatnie wszystkie osoby posiadające umowę na miejsce parkingowe lub najem garażu. Do 30 lipca 2017 bramę będą obsługiwać stare i nowe piloty, po tym terminie tylko nowe. Dostarczeniem pilotów zajmie się Pan Jarek Kocielski, niezależnie można je odebrać osobiście w administracji Spółdzielni.

Osoby zainteresowane dodatkowymi pilotami proszone są o zgłaszanie takiego zapotrzebowania. Koszt 1 sztuki dodatkowego wynosi 70zł, piloty te wymagają również rejestracji w centrali, przy 10 nowych sztukach będzie to gratis, zdarzenia jednostkowe wiążą się z kosztem 100zł za rejestrację. Spółdzielnia będzie więc zbierać zamówienia i realizować je w paczkach po 10szt. aby skorzystać z bezpłatnej rejestracji.

Przy okazji informujemy o pracach nad możliwością otwierania bramy za pomocą telefonów komórkowych i stacjonarnych jako opcja niezależna od pilotów. To rozwiązanie dedykowane jest do osób, które sporadycznie mają konieczność otwarcia bramy. Osoby zainteresowane tym rozwiązaniem muszą podać numer telefonu z jakiego zamierzają otwierać bramę ponieważ tylko te będą miały przywilej jej uruchomienia.

O szczegółach poinformujemy po przetestowaniu tego rozwiązania.

dodano: 2017-07-20

projekt i wykonanie - motta.com.pl - 2013